KPSS GY - GK - Eğitim

Adaylık Kaldırma Sınavı

Müdür ve Müdür Yard.

Şube Müdürlüğü Sınavı

Yurtdışı Öğretmenlik Sınavı

Testler > Rehberlik Hizmetleri > Rehberlik Hiz. Yön. - 01

Soru 1
Rehberlik hizmetleri yönetmeliğine göre rehberlik servislerinde görevli rehberlik öğretmenlerinin günlük çalışma saatleri kim tarafında belirlenir ?
Soru 4
Milli eğitim bakanlığı rehberlik hizmetleri yönetmeliğine göre rehberlik hizmetleri il danışma komisyonunda en az kaç rehber öğretmen bulunur?
Soru 5
Rehberlik hizmetleri yönetmeliğine göre İl veya ilçe genelinde özel eğitim ve rehberlik hizmetlerine ilişkin hazırlanan raporu ilçe millî eğitim müdürlüğüne kim gönderir ?
Soru 6
Milli eğitim bakanlığı rehberlik hizmetleri yönetmeliğine göre; İl milli eğitim müdürlüklerinde kurulan psikososyal koruma, önleme ve krize müdahale ekiplerinde en fazla kaç rehberlik öğretmeni bulunur ?
Soru 7
Milli eğitim bakanlığı rehberlik hizmetleri yönetmeliğine göre; aile ziyaretlerine rehberlik öğretmenin yanında en az kaç rehberlik hizmetleri yürütme komisyonu üyesi katılır?
Soru 8
Milli eğitim bakanlığı rehberlik hizmetleri yönetmeliğine göre; aşağıdakilerden hangisi rehberlik hizmetleri yürütme komisyonunda bulunmaz?
Soru 9
Millî Eğitim Bakanlığı Rehberlik Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre Rehberlik ve araştırma merkezleri kaç bölümden oluşur ?
Soru 10
Rehberlik hizmetleri yönetmeliğine göre; il danışma komisyonu hangi aylarda toplanır?

NOT: Testlerin cevabını görebilmek için soruya ait şıklara tıklayınız.

Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen ;)

Yeni Eklenen Testler

Anket

Sitemizi değerlendiriniz..
Çok iyi
İyi
Orta
Kötü
Anket Sonuçları

Yeni Üyelik  |  Şifremi Unuttum

Üye çıkışı yapmak istediğinize emin misiniz?

Evet Eminim